Ofte stilt spørsmål

Kan jeg også turne?

Vi i B&OI Turn mener at alle kan bli med på turn, uansett forhåndskunnskap eller forutsetning. Vi har tilbud for alle aldre og forskjellige grener hvor alle kan få utfordre seg selv.

Hos B&OI er vi stolte av våre lange tradisjoner og sterke verdier som har vært grunnlaget for vår suksess siden 1894. Vi tror på fellesskap, frivillighet og utvikling. Vårt mål er å skape et inkluderende miljø hvor alle, uansett alder og ferdighetsnivå, kan trives og utvikle seg.

Har dere prøvetimer?

Ja, vi tilbyr 2 prøvetimer. Etter dette regnes gymnasten som innmeldt, og faktura må betales. 
Eventuell utmelding i prøveperioden må sendes på e-post innen 2 uker til koordinator. Utsendt faktura vil da bli slettet.
Ta gjerne kontakt med koordinator med den grenen du ønsker å ha prøve time

Hva med oss voksne?

Vi har egne grupper for voksne som ønsker å enten lære seg å turne eller for de som ønsker å utvikle sine ferdigheter.

Hva er paraturn?

Hos B&OI mener vi at alle skal ha muligheten til å oppleve gleden av å turne, uansett forutsetninger. Vi tilbyr paraturn – en inkluderende og tilpasset turnaktivitet for barn og ungdom med funksjonsnedsettelser.

Tilbudet er rettet mot bevegelseshemmede, hørselshemmede, synshemmede og utviklingshemmede.